Usługi stolarskie - Wojciech Piechowiak

Kuchnie drewniane na wymiar

Wykonujemy nowoczesne meble kuchenne na zamówienie według własnego projektu oraz służymy radą w stworzeniu aranżacji w oparciu o wymagania klientów. Nasze kuchnie na wymiar mają swój indywidualny i niepowtarzalny charakter, są też dopasowane ściśle do potrzeb zamawiającego. Poznań i powiat poznański (Swarzędz, Kostrzyn, Luboń, Komorniki, Oborniki itp.) to obszar, który obsługujemy.

Na indywidualne zamówienie klientów przygotowujemy meble do zabudowy – sprawdzą się one w sytuacji, gdy przestrzeń do wykorzystania jest niewielka, a także wtedy, gdy w pomieszczeniu znajduje się wiele zakamarków i wnęk. Wyposażenie takiego wnętrza gotowymi rozwiązaniami często prowadzi do powstawania szpar bądź wymusza wybór egzemplarzy, które nie do końca nam odpowiadają. Zdecydowanie się na zabudowę na wymiar eliminuje wszystkie te problemy.

Stosowane materiały:

Wykorzystujemy materiały i rozwiązania znanych producentów:

Zapewniamy dowóz oraz profesjonalny montaż.

Przykładowe realizacje

01: Kuchnia drewniana na wymiar 02: Kuchnia drewniana na wymiar 03: Kuchnia. Elementy konstrukcyjne płyta MDF, fronty płyta MDF wysoki połysk, okucia Blum 04: Kuchnia. Płyta MDF buk - elementy szafek oraz fronty i blaty. Wariant kuchnii budżetowej 05: Kuchnia. Wykonanie: MDF lakierowany na wysoki połysk, stół w okleinie dąb bielony 06: Kuchnia. Elementy konstrukcyjne płyta MDF, fronty płyta MDF wysoki połysk, okucia Blum 07: Kuchnia. Fronty na wysoki połysk. Blaty - lity dąb. Okucia firmy Blum 08: Kuchnia. Fronty na wysoki połysk. Blaty - lity dąb. Okucia firmy Blum 09: Kuchnia. Fronty na wysoki połysk, blat dąb lity bejcowany. Okucia firmy Blum 10: Kuchnia. Fronty okleina dąb + fronty na wysoki połysk, blat kamienny. 	Szafki wykonane z białej płyty 11: Kuchnia. Fronty na wysoki połysk. Blaty - lity dąb. Okucia firmy Blum 12: Kuchnia. Fronty na wysoki połysk. Blaty - lity dąb. Okucia firmy Blum 13: Kuchnia drewniana na wymiar 14: Kuchnia drewniana na wymiar 15: Kuchnia drewniana na wymiar 16: Kuchnia drewniana na wymiar 17: Kuchnia drewniana na wymiar 18: Kuchnia drewniana na wymiar 19: Kuchnia drewniana na wymiar 20: Kuchnia drewniana na wymiar 21: Kuchnia drewniana na wymiar 22: Kuchnia drewniana na wymiar 23: Kuchnia drewniana na wymiar 24: Kuchnia drewniana na wymiar 25: Kuchnia drewniana na wymiar