Usługi stolarskie - Wojciech Piechowiak

Szafy wnękowe i przesuwne

Proponujemy Państwu warianty odpowiednie i do korytarzy, i do sypialni czy garderób. Według Waszych zamówień i projektów wykonujemy szafy na wymiar: także w oszczędzającym miejsce wariancie przesuwnym.

Rozwiązania wymiarowe sprawdzają się w niewielkich mieszkaniach, gdzie koniecznie trzeba oszczędzać wolne miejsce. Spełnią swoje zadanie także w pomieszczeniach o skośnym suficie i wszędzie tam, gdzie dopasowanie mebli gotowych jest utrudnione. Decydują się na nie także ci klienci, którzy szukają wariantu spełniającego wszystkie ich wymagania.

Wykonujemy, między innymi, szafy wnękowe typu Komandor. Możemy Państwu zaoferować także meble na zamówienie w różnych systemach, między innymi Laguna czy Serwol. Zajmujemy się również montażem wszystkich modeli wnękowych, w tym przesuwnych, w domach naszych klientów na terenie Poznania i okolic.

Fronty:

Wykorzystujemy rozwiązania znanych producentów:

Przykładowe realizacje

01: Szafa wnękowa 02: Szafa wnękowa 03: Szafa wnękowa 04: Szafa wnękowa 05: Szafa wnękowa 06: Szafa wnękowa 07: Szafa wnękowa 08: Szafa wnękowa 09: Szafa wnękowa